Archív novinek

Výstava v Tucsonu

18.01.2017

Navštivte nás v Tucsonu!

 

Firma KARP bude v Tucsonu letos vystavovat na čtyřech místech:

- Hotel Tucson City Center (dříve InnSuites Hotel), pokoj 308 (26.1. - 7.2.) je to správné místo pro milovníky krásných kamenů. Naší letošní nejžhavější novinkou budou špičkové vzorky Sperrylitů a velmi působivé vzorky ruských turmalínů. I letos najdete v našich vitrínách typicky sytě fialovou barvu charakteristickou pro naše namibijské ametysty. Naše dvě podzimní cesty do Barmy byly velmi úspěšné - přijďte si prohlédnout naše úlovky z nich. A nakonec horká novinka z Číny: budeme vystavovat nové vzorky Valentinitu!

- v témže hotelu budete moci v období 26.1. - 11.2. navštívit i naši velkoobchodní sekci, kterou již 20. rok provozujeme v mimořádně výhodně situovaném sálku mezi recepcí a barem. Zde si přijdou na své všichni obchodníci, léčitelé i výrobci šperků.

- naším nejnovějším prodejním místem je již pátým rokem stan na Pueblo Gem & Mineral Show. Vzhledem k velké úspěšnosti jsme letos zdvojnásobili jeho plochu!! Prezentujeme zde zejména polodrahokamové suroviny vytěžené v rámci našeho projektu v Namibii a výrobky z těchto materiálů. Sortiment rozšiřují i jiné položky vhodné pro výrobu šperků a výrobků. Stan má číslo 672-673 a bude otevřen v období 23.1. - 10.2.

- návštěvníci tzv. "main show" v tucsonském Convention Centre (9.2. - 12.2.) nás najdou u nově situovaného stánku 1126-1128.

Tak na brzkou viděnou!

Zpět |  Archív novinek

Čeština English
Novinky

18/01/17

Výstava v Tucsonu

Navštivte nás v Tucsonu!

více...